Jak znaleźć swoją przesyłkę

Jak znaleźć swoją przesyłkę?

Coraz więcej z nas robi zakupy internetowo, a czekanie na kuriera nie jest dla nas niczym nowym. Z powodu szybkiego tempa życia, często zależy nam aby paczka przyszła jak najszybciej. Nie musisz się martwić gdzie dokładnie się ona znajduje, czy opuściła już magazyn.

Dzięki funkcji śledzenie przesyłki w ekspresowym tempie dowiesz się gdzie twoje zamówienie jest zlokalizowane i kiedy masz się spodziewać kuriera!

Chcesz dowiedzieć się jak to działa i co zrobić, aby uzyskać te informacje o paczce? Od nas dowiesz się więcej!

Jak znaleźć swoją przesyłkę? Krok po kroku

W momencie składania zamówienia każda paczka otrzymuje numer zamówienia. Jest to numer wewnętrzny w danej firmie, w której dokonujemy zakupu. Kurier w momencie odbioru paczki otrzymuje numer zamówienia, przypisany do adresu odbioru. W momencie kiedy paczka trafia do sortowni kurierskiej, nadawany jest jej numer listu przewozowego, który jest jej unikatowym identyfikatorem. Numer ten jest bardzo ważny, ponieważ dzięki niemu będziemy w stanie zidentyfikować naszą paczkę i zdobyć informacje gdzie się ona znajduje. Proces ten jest w szczególności przydatny, kiedy niepokoi nas zbyt długi czas dostarczenia lub jeśli jest to przesyłka międzynarodowa.

Aby rozpocząć śledzenie przesyłek kurierskich, zdobądź numer listu przewozowego. Najczęściej znajduje się on w wiadomości e-mail lub SMS od przewoźnika, w momencie otrzymania paczki przez kuriera. Następnie wejdź na stronę AlleKurier i wprowadź numer przesyłki, której status chcesz poznać. Naciśnij szukaj, a ukażą Ci się wszystkie informacje.

Jak znaleźć przesyłkę po nazwisku? Śledzenie przesyłek kurierskich

Na każdej paczce choć raz znajduje się imię, nazwisko czy numer telefonu odbiorcy. Informacje te są niezbędne do doręczenia paczki, jednak rzadko śledzenie przesyłek kurierskich odbywa się przez nazwisko. Metoda ta nie jest popularna i mało kto posiada ją w ofercie. Powodem tego może być fakt, że nazwisko nigdy nie będzie tak dobrym identyfikatorem jak kilku cyfrowy numer, generowany automatycznie w systemie.

Najlepszym rozwiązaniem jest śledzenie przesyłek kurierskich przez numer listu przewozowego. Nie posiadasz go? I zastanawiasz się jak znaleźć przesyłkę po nazwisku? Sprawdź jeszcze raz dokładnie wiadomość e-mail lub SMS od firmy przewozowej. Tam zawsze znajduje się numer identyfikacyjny. Znajdź przesyłkę przy pomocy funkcji Śledź przesyłkę!

Znajdź przesyłkę – to proste!

Dzięki rozbudowanym systemom informatycznym oraz skanowania, żadna przesyłka nie jest narażona na brak przydzielenia numeru listu przewozowego. Nie obawiaj się, że nie otrzymasz go, a co za tym idzie nie będziesz mógł sprawdzić statusu dostawy. 

Jak znaleźć swoją przesyłkę? Kiedy sprawdzanie lokalizacji paczki jest szczególnie polecane?

  • czekamy na przesyłkę międzynarodową,
  • czas dostarczenia nieoczekiwanie wydłużył się,
  • chcemy wiedzieć, czy danego dnia powinniśmy zostać w domu, aby czekać na kuriera.

Dodatkowo, funkcja ta nie jest pomocna tylko dla odbiorcy, ale także dla nadawcy. Osoba wysyłająca paczkę również chce upewnić się, że przesyłka bezpiecznie dotarła do klienta. Opcja “znajdź przesyłkę” wyjątkowo ułatwia życie, szczególnie kiedy często kupujemy lub sprzedajemy rzeczy przez Internet.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.